Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

kartolina

“Ca në festë e ca në protestë”, Lulzim Basha fton nesër demokratët për themelimin e PD, Berisha mban Kuvendin te stadiumi

11 dhjetori shihet nga demorkatët që mbështesin Sali Berishën si një dhjetor i dytë, pas atij të '90-të kur u themelua dhe Partia Demokratike....

Kartolina me urime për lexuesit e Newsbomb nga personazhet tuaja të preferuara (Video)

Për të dytin vit radhazi, Newsbomb Albania ka përgatitur një kartolinë me urime për lexuesit, të cilët çdo ditë informohen në mënyrë profesionale për...

Lajmet e fundit