Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kartolina e dimrit

‘Me makinë të palarë dhe e veshur si lopë’, Luana Vjollca habit me KARTOLINËN e dimrit

Moderatorja Luana Vjollca është një ndër personazhet më të komentuar të ekranit. Ajo është shumë e suksesshme në fushën e moderimit,...

Lajmet e fundit