Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Kartemonedhat e reja

Guvernatori Sejko: Në 17 Janar hidhen në treg kartëmonedhat e reja 500 dhe 2000 lekëshe

Nga data 17 janar 2022 do të hidhen në treg kartëmonedhat e reja 500 dhe 2000 lekë. Lajmi është konfirmua sot nga guvernatori i...

Banka e Shqipërisë hedh në treg sot kartëmonedhat e reja (Veçoritë)

Sot (30 qershor) Banka e Shqipërisë hedh në treg dy kartmonedhat e reja 1.000 dhe 10.000 lekë. E para ka dizajn të ri, ndërsa e...

Banka e Shqipërisë prezanton dy kartëmonedhat e reja, si duken prerjet 1.000 dhe 10.000 lekë (Veçoritë)

Banka e Shqipërisë ka prezantuar sot dy kartëmonedhat e reja 1.000 dhe 10.000 lekë. E para ka dizajn të ri, ndërsa e dyta është...

FOTO/ Banka e Shqipërisë do të hedhë në qarkullim dy kartëmonedha të reja, ja si do të duket 100 mijë lekëshi

Banka e Shqipërisë ka njoftuar se gjatë javës së ardhshme, në 15 qershor, do të prezantohen dy prerjet e radhës së serisë së re...

LEKU bëhet si EURO: Prezantohen kartëmonedhat e reja, ja si duken (FOTO)

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka prezantuar para pak minutash serinë e re të kartëmonedhave shqiptare. Sipas tij dizajni...

Lajmet e fundit