Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kartemonedha te falsifikuara

Blinin “online” kartëmonedha të falsifikuar dhe i hidhnin në treg, arrestohen 5 adoleshentë në Tiranë (Emrat)

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen se hidhnin në treg karta të falsifikuara. Bëhet me dije se në pranga...

Lajmet e fundit