Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

karteli i kokaines

‘Demat e Kuq’, DEA në gjurmët e kartelit të shqiptarëve që sjell tonelata kokainë me çarter nga Kolumbia

Antimafia franceze dhe DEA amerikane janë angazhuar në një mision të mbajtur sekret për çmontimin e një karteli të ri të drogës tepër të...

Lajmet e fundit