Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

karteli demat e kuq

‘Demat e Kuq’, DEA në gjurmët e kartelit të shqiptarëve që sjell tonelata kokainë me çarter nga Kolumbia

Antimafia franceze dhe DEA amerikane janë angazhuar në një mision të mbajtur sekret për çmontimin e një karteli të ri të drogës tepër të...

Lajmet e fundit