Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kartelet e droges

Foto shokuese: Viktima e karteleve të drogës varet në mbikalim

Droga, dhuna dhe pushteti kanë qenë kryefjala edhe për këtë vit në Meksikë, aty ku përplasja mes karteleve të drogës dhe qeverisë është e...

Lajmet e fundit