Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kartel droge

LUFTË e përgjakshme mes policisë dhe kartelit të drogës, 19 të vdekur pas 1 orë shkëmbim zjarri (FOTO)

Të paktën 19 persona kanë mbetur të vdekur në një përplasje me armë mes anëtarëve të një karteli droge dhe forcave të sigurisë në...

Lajmet e fundit