Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karte id

Keni pasaportë dhe kartë ID të lëshuar para 2011? Ministria njoftim të rëndësishëm, ja çfarë duhet të bëni

Ministria e Brendshme jep udhëzime për të gjithë ata shtetas të Shqipërisë, që duan të aplikojnë për kartë identiteti apo pasaportë, për rinovim apo...

Lajmet e fundit