Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
1kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

kartat e id

Të dhënat e shqiptarëve në “WhatsApp”, Prokuroria e Tiranës nis hetimet për kartat ID dhe rrogat e qytetarëve

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për skandalin me të dhënat e qytetarëve shqiptarë. Dje, u bë me dije se një databazë me të dhëna...

Policia e Tiranës zbardh skemën kriminale: Infermierja vidhte kartat ID të pacientëve dhe merrte kredi, sekuestrohen mbi 400 milionë lekë… (EMRAT)

Infermierja e një spitali në Tiranë dhe shitësja e një dyqani kanë rënë në prangat e Policisë, pasi në bashkëpunim me njëra-tjetrën kishin vënë...

Lajmet e fundit