Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Karta Nderkombetare e Energjise

Miratohet kërkesa, Shqipëria do drejtojë Konferencën e Kartës së Energjisë

Zv.ministri i Energjisë dhe Industrisë Ilir Bejtja po zhvillon një vizitë pune në Bruksel në kuadër të takimit të Komitetit Strategjik të Kartës Ndërkombëtare...

Lajmet e fundit