Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

karta identiteti

Falsifikonin karta identiteti, arrestohen 2 të shumëkërkuarit e Durrësit (EMRAT)

Dy persoana u arrestuan në Durrës, pasi akuzohen për mashtrim dhe falsifikim të kartave të identitetit. Policia bën me dije se...

Lajmet e fundit