Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

karta identiteti rumune

Merrnin pasaportat e shqiptarëve në Itali dhe i firmosnin në Shqipëri, 2 të arrestuar në Portin e Durrësit, kapen patenta dhe karta identiteti rumune...

Dy persona janë arrestuar nga Policia, pasi në Portin e Durrësit në një autobus që do të udhëtonte drejt Italisë, janë gjetur leje drejtimi,...

Lajmet e fundit