Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

karroce

‘Të çohemi dhe ta heqim atë farë’, thirrja nga Shkodra e gruas në karrocë (VIDEO)

Gjatë vizitës së tij në Shkodër, kreu i PD-së Lulzim Basha takoi një tur takimesh me banorët dhe tregatrët. Shumë prej...

“Njerëz të Padukshëm”, Rama publikon historinë frymëzuese të çiftit në karrocë me rrota, prej një muaji në një dhomë materniteti…

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një historie mjaft të bukur dhe frymëzuese. Anjeza ka...

Kamioni nga Mali i Zi përplas për vdekje këmbësorin në Shkodër

Një aksident me pasojë vdejken e një 47 vjeçari ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Shkodrës. Një kamion...

Lajmet e fundit