Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karrige invalidi

Kjo është shoqëri e vërtetë, kurseu 2 vite paratë për t’i blerë shokut një karrige invalidi (VIDEO)

Kjo është një histori nga ato që na e bëjnë më të bukur jetën dhe pse jo shërben edhe një mesazh sensibilizimi për këdo...

Lajmet e fundit