Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karriere

‘Dita e parë ishte dhe e fundit’, Blendi Fevziu rrëfen pse braktisi karrierën si pedagog: Nuk lashë gjë pa përmbysur

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka treguar në emisionin e tij mbrëmjen e kaluar një histori që s’na e kishte thënë më parë. ...

Kida merr VENDIMIN e papritur për karrierën e saj: Dua të falenderoj publikisht…

Këngëtarja e mirënjohur Kida ka marrë një vendim lidhur me karrierën e saj. Ajo nuk do të jetë më pjesë e...

Lajmet e fundit