Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

karriera

Mungesa e parave për një apartament dhe një makinë “i dogjën” karrierën gjyqtares Ermira Dedja

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK vendosi më 12 janar të shkarkojë nga detyra gjyqtaren e Shkodrës, Ermira Dedja pasi u konkludua se kishte...

Flet deputetja shqiptare: Si ka ndikuar pamja fizike në karrierën time

Ajo është një ndër deputet më të kometuara për shkak të fizikut të saj, pasi vlerësohet si një nga ligjvënëset më seksi të Kuvendit....

Lajmet e fundit