Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

karotrec

Iu gjet 15 kg drogë në karotrec, arrestohen 2 kosovarë dhe 1 serb në Durrës

Policia Kufitare në Durrës godet një tentativë të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Gjatë kontrollit të detajuar në vijën e dytë...

Lajmet e fundit