Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

karoline

Bashkëshorti i 20-vjeçares që u mbyt nga hajdutët rrëfen minutat e tmerrit: Dëgjoja gruan që bërtiste, fëmija qante…

Ka folur për mediat bashkëshorti i 20-vjeçares Karoline e cila u mbyt nga hajdutët gjatë një tentative grabitjeje në shtëpinë e tyre. Ai ka...

E mbytën me litar dhe trupin ia lanë pranë foshnjës, Policia jep 300 mijë euro për ata që zbulojnë vrasësit e 20-vjeçares (EMRI)

Kushdo që jep informacione për vrasësit e 20-vjeçares Karoline në Greqi, do të marrë shpërblim 300 mijë euro nga autoritetet greke. Ndërkohë autoritetet kanë...

Lajmet e fundit