Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Karoline Edstadler

Lulzim Basha takohet me ministren austriake të BE: Të qëndrojmë të palëkundur dhe të luftojmë fort për të sjellë ndryshim dhe demokraci në Shqipëri

Kryetari i PD Lulzim Basha u takua sot me ministren austriake të BE dhe Kushtetutës, Karoline Edstadler, të cilën e falenderoi  për ndihmën që...

Elisa Spiropali takim me ministren austriake: Shqipëria duhet të marrë vendimin e merituar, të gjitha institucionet i kemi funksionale

Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali gjatë takimit të saj me ministren austriake për Bashkimin Europian dhe Kushtetutën Karoline Edstadler ka thënë se...

Xhaçka takim me ministren për BE dhe Kushtetutën: Të lehtësohen pengesat për rajonin tonë

Ministrja e Jashtme e Shqipërisë Olta Xhaçka ditën e sotme ka zhvilluar një takim me ministren për Bashkimin Europian dhe Kushtetutën të Republikës së...

Lajmet e fundit