Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

karntine

Mediat maqedonase: Shqipëria heq karantinën me Maqedoninë e Veriut dhe Greqinë

 “Shqipëria ka vendosur të heqë karantinën dy javore për Maqedoninë e Veriut dhe Greqinë” kështu shkruan mediat maqedonase. “Alsat” shkruan se Komiteti i Ekspertëve ka...

Lajmet e fundit