Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

karma

Habit Anxhela Peristeri: Do doja të përfaqësoja Greqinë në Eurovision

Anxhela Peristëri është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo arriti që vitin e kaluar të përfaqësonte denjësit Shqipërin në Eurovision, një eksperiencë...

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet, pas Eurovision suprizon me “baladën e verës”, kush është djali që ka në krah

Pas pjesëmarrjes në “Eurovision” Anxhela Peristeri nuk di të ndalet. Nëse menduat se do të shijonte suksesin në qetësi, gaboheni, pasi vetëm mbrëmjen e...

“Do e mbaj mend gjithë jetën”/ Anxhela Peristeri flet pas performancës në Eurovision dhe tregon pse është e mërzitur

Anxhela Peristeri, e cila elektrizoi skenën e Eurovision-it ka folur menjëherë pas performancës së saj ne naten finale, duke u shprehur e lumtur që...

Shqipëria ndez skenën e Eurovision me këngën “Karma”, VOTONI Anxhela Peristerin

Anxhela Peristeri performoi sonte e dyta në skenën e “Eurovision 2021”, e cila me këngën e saj “Karma” elektrizoi skenën në Roterdam të Holandës...

Anxhela Peristeri elektrizon skenën e “Eurovizion”, performancë e shkëlqyer e këngëtares (VIDEO)

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka elektrizuar sërish skenën e Eurovizion 2021 me këngën e saj “Karma”. Këngëtarja shqiptare doli e dyta dhe bëri një performancë...

Hidhet shorti për finalen e madhe, ja kur do të performojë Anxhela Peristeri mbrëmjen e sotme

Anxhela Persiteri është emri më i lakuar së fundmi në mediat shqiptarë por jo vetëm. Performanca e saj në “Eurovision” po komentohet gjerë e...

Anxhela Peristeri ‘ndez’ skenën me performancën e saj dhe kalon në finalen e Eurovizion (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme po mbahet gjysëmfinalja e dytë e Eurovizion, në të cilën ka kënduar edhe përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Anxhela Peristeri. Këngëtarja shumë...

Sot gjysmëfinalja e parë e “Eurovizion”, mësohet kur do të performojë Anxhela Persiteri me këngën Karma

Gjysmëfinalja e parë e Festivalit të “Eurovizion 2021” vjen në ekran mbrëmjen e sotme për publikun. Ky festival këtë vit po mbahet në Roterdam,...

Anxhela Peristeri “ngre peshë” Eurovisionin, “Karma” ngjitet në skenë për herë të parë

Me valixhe dhe flamurin shqiptar në dorë dy ditë më parë, këngëtarja Anxhela Persiteri u nis drejt Holandës për të përfaqësuar denjësisht Shqipërinë në...

Anxhela Peristeri zbulon se është me origjinë greke: Gjyshi im dhe mbiemri janë…

Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri gjatë një interviste për televizionin grek ‘ERT’ ka folur për këngën e saj ‘Karma’, me të cilën do të përfaqësojë...

Lajmet e fundit