Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

karlo bollino

Gazetari bën deklaratën e fortë: Mua Berisha më ka shpallur “non-grata”! Që të vija në Shqipëri më kërkoi të lija median që kisha

Gazetari i njohur Karlo Bollino ka bërë deklaratën e fortë teksa ishte duke komentuar vendimin e DASH, i cili e shpalli “non-grata” Berishën dhe...

Mark Marku: Ky vend nuk do të gjejë qetësi deri sa të shporret Rama! Kapet me Bollinon: Mos shpif për mua se të hedh...

Ka “plasur” debat i ashpër në studion e 'OPEN" mes deputetit të ardhshëm në Parlament, Mark Markut dhe botuesit Karlo Bollino. Ky i fundit...

Lajmet e fundit