Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

KarlHeinz Grasser

Ish-ministri i financave në Austri dënohet me 8 vite burg, ja për çfarë akuzohet

Ish-ministri i financave në Austri, Karl-Heinz Grasser u shpall fajtor për përvetësim dhe falsifikim të provave, për shitjen e mijëra apartamenteve në pronësi publike....

Lajmet e fundit