Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

karkikature

‘Betohem në Kushtetutë për byç….e tij’, Berisha publikon ‘karikaturën e vitit’, ironizon Ramën e Cakajn

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot një karikaturë të kryeministrit Edi Rama dhe zëvendës ministrit të Jashtëm, Gent Cakaj. Në karikaturë...

Lajmet e fundit