Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Karine Elharrar

Absurdi/ Ministrja e Izraelit nuk merr pjesë në Samitin e OKB-së, shkon në seli por nuk futet dot se ishte me karrige me rrota

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë e Izraelit, Karine Elharrar, nuk ka marrë pjesë në Samitin e OBK-së për klimën pasi ishte në një karrige...

Lajmet e fundit