Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

Karim Benzema

U arrestua sot në mes të Laçit, drejtori i Ujësjellësit u akuzua nga Berisha: Grabiti shtëpinë e Karim Benzema!

Alfred Prodani, drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Lezhës pasi ndaj tij kishte një urdhër kërkimi...

Benzema në fushë, hajdutët i bëjnë kërdinë në shtëpi

Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema ka rënë preh e një grabitje në banesë nga persona të paidentifikuar. Mediat në Spanjë bëjnë me dije...

Franca vazhdon të dobësohet para Europianit, pezullohet mbrojtësi

Mamadou Sakho, mbrojtës i Liverpool dhe Kombëtares Franceze është pezulluar paraprakishit me 30 ditë nga UEFA për arsye se ka rezultuar pozitiv në testin...

Konfirmon Benzema: Nuk do jem në Euro 2016

Lojtari më i mirë francez i momentit, Karim Benzema ka konfirmuar se nuk do të grumbullohet me Kombëtaren e tij për Kampionatin Europian që...

Lajmet e fundit