Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Karikueset wireless

Iphone i 2019 prezantohet me karikuese wireless dhe me kamerë të përmirësuar

Sipas një raporti të fundit që vjen nga blogu Japonez, iPhone i ardhshëm i Apple do të përfshijë edhe funksionin e karikimit të aksesorëve...

Lajmet e fundit