Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karikues

Bashkimi Europian merr vendimin, të gjithë telefonat do kenë të njëjtin lloj karikuesi, përfshi dhe iPhone

Komisioni Evropian ka bërë me dije se është duke planifikuar një urdhër për të gjithë  prodhuesit e smartphonëve dhe pajisjeve të tjera elektronike. Sipas...

Vranë 22 vjeçarin për një karikues, lirohen 3 autorët, Prokuroria kërkon rikthim në burg

Vrasja e Marvin Mihalit për një karikues telefoni trondi mbarë opinionin publik. Ndërkohë që tre javë më parë Gjykata ka liruar...

Rrëfimi rrëqethës i mamasë së Marvit: M’i gjeni një kostum djalit se do e bëj dhëndërr

Ditën e djeshme është dërguar në banesën e fundit, 22 vjeçar Marvi Mihali dhe dhimbja e familjarëve ka qenë shumë e madhe për humbjen...

Lajmet e fundit