Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karikatorë dhe fishekë luftarak

Armë zjarri, karikatorë dhe fishekë luftarak, arrestohet në Kurbin 52-vjeçari i dënuar për drogë

Policia e Kurbinit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili qarkullonte me armë zjarri kallashnikov me vete. Mësohet se shtetasit B.H., i...

Lajmet e fundit