Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karen donfries

Karen Donfried mbërrin në Shqipëri, takohet me Yuri Kim, Escobar dhe Varhelyi, ja për çfarë u diskutua

Ndihmës Sekretarja e Shtetit për Çështjet Europiane & Euroaziatike, Karen Donfried, ka mbërritur në Tiranë. Ajo është takuar mbrëmjen e sotme me të Dërguarin...

Lajmet e fundit