Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

kardiologji

Shërbimi i Kardiologjisë në QSUT, Prifti: 804 operacione kardiake në 2017, mjekët po largohen në Gjermani

Shefi i Shërbimit të Kardiologjisë në QSUT Edvin Prifti ka deklaruar se kardiologjia në Shqipëri renditet e dyta në rajon dhe mortaliteti është 0.6...

Lajmet e fundit