Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

kardinali

Kardinal Ernest Troshani feston 92 vjetorin, Presidenti Meta mesazh urimi: Zoti e bekoftë atë dhe veprën e tij të përjetshme frymëzuese

Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar Kardinalin Ernest Simon Troshani në 92 vjetyorin e lindjes. ...

Meta publikon foton e kardinalit shqiptar në spital dhe jep lajmin e mirë: Jam i lumtur që pas ndërhyrjes kirurgjikale në Firence shëndeti i...

Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se Kardinali shqiptar Ernest Simoni Troshani pas ndërhyrjes në spitalin e Firences ndodhet në gjendje të mirë...

Abuzoi seksualisht me 2 të mitur në dhomat e Kishës, dënohet KARDINALI

Kardinali George Pell një nga figurat me të forta të kishës Katolike njëherazi Kardinali i parë në Australi, u dënua për abuzim seksual të...

Ndërron jetë kardinali famëkeq i Vatikanit, skandali që e ndoqi gjithë jetën

Kardinali i Vatikanit Bernard Law ka ndërruar jetë në Romë në moshën 86–vjeçare. Bernard Law do të mbahet mend si kardinali...

Lajmet e fundit