Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

Kardinal Ernest Troshani

Kardinal Ernest Troshani uron besimtarët mysliman: Gëzuar Bajramin e Madh, duhet të lutemi që popujt të hapin zemrat dhe të kenë paqe

Kardinali Ernest Troshani ka uruar të gjithë besimtarët mylsimanë për Festën e Fiter Bajramit. Në urimin e tij, kardinali u është drejtuar të gjithë besimtarëve...

Lajmet e fundit