Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

kardhiq delvine

Rama publikon pamjet e tunelit të rrugës Kardhiq-Delvinë: Shkurton me 3 orë rrugën nga Tirana në Sarandë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e punimeve të tunelit përgjatë rrugës Kardhiq-Delvinë. Rama shprehet se po vijon puna me ritme të mira, duke i...

Aksi ‘Kardhiq-Delvinë’, kallëzohet në Prokurori ish-drejtoresha e ARRSH, Sonila Qato dhe tre anëtarë të KVO: Hetim tunelit në ‘Lotin 7’

Vijon “furtuna” e Kontrollit të Lartë të Shtetit, këtë herë kallëzon në Prokurorinë e Tiranës, ish-drejtoreshën e Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato. ...

Lajmet e fundit