Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

kardashian

LISTA E ZEZË/ Pas Justin Bieber, Ferrari shpall “non grata” edhe familjen Kardashian, nuk i lejon të blejnë makinat e tyre

“Ferrari-t” nuk i intereson nëse keni para të mjaftueshme për të blerë një ose disa nga makinat e tyre. Prodhuesi italian i makinave ka një...

Kylie Jenner ‘çmend’ fansat! Vesh fustan trasparent dhe shtrihet në krevat, mbathjet nuk i duken gjëkundi (FOTO)

Kylie Jenner, një nga pesë motrat e famshme Kardashian-Jenner, është një nga personazhet e showbizit botëror, më të komentuar. Bukuroshja 23-vjeçare...

U tradhëtua nga i dashuri pak ditë para lindjes, Khloe Kardashian merr vendimin e rëndësishëm

Video ku shfaqej partneri i Khloe Kardashian duke u puthur me disa vajza u shpërnda mëngjesin e djeshëm e një shpejtësi të rrufeshme, aq...

Mëson për shtatzaninë e së bijës, babai transgjinor i miliarderes më të vogël në botë mbetet tepër i zhgënjyer

Babai transgjinor i miliarderes më të vogël në botë Caitlyn Jenner është tepër i zhgënjyer pasi mori vesh për shtatzaninë e së bijës Kely...

Lajmet e fundit