Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Die
25 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

karcanaj

Karçanaj: Vërtetimet e kontributeve, mbi 20 vite kohë të kursyera për të punësuarit dhe vetëpunësuarit

“Falë e-Albania, mbi 182,033 aplikime online për të verifikuar pagesat e sigurimeve shoqërore në kohë reale dhe me vulë elektronike” Disa nga shërbimet më të...

Lajmet e fundit