Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

karburanti

Rritja e çmimit të energjisë dhe karburantit, Basha: Do bëjmë gjithçka për të ndaluar këtë fatkeqësi që Edi Rama po përgatit

Kreu i PD Lulzim Basha ka deklaruar pak më parë se forca politike që ai drejton do të bëjë gjithçka për të ndalur rritjen...

Kaos në pikat e karburantit, plas sherri me thika mes shoferëve për pak benzinë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër pasi pritja e gjatë dhe radhët në pikat e karburantit kanë irrituar britanikët të cilët kanë...

Zjarr i madh në Radhimë, rrezikohet një karburant dhe transformatori i energjisë elektrike

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në Radhimë. Mësohet se flakët janë të mëdha dhe rrezikohet dhe një kraburant që ndodhet në...

Iu gjet armë zjarri në banesë, arrestohet 38-vjeçari në Berat, dyshohet se ka vjedhur një pikë karburanti (EMRI)

Një 38-vjeçar ka rënë në pranat e policisë në Berat. Bëhet me dije se në ranga ka rënë Mikel Bushi 38-vjeç, i cili është kapur...

ALARMANTE: Përfshihet nga flakët karburanti në Kombinat (FOTO)

Përfshihet nga flakët një karburant buzë rrugës në zonën e Kombinatit. Zjarri ka rënë në pompat e karburantit dhe rrezikon të...

Dështimi i revoltës qytetare për karburantin, shpërthen Paloka: Ku janë ata që nuk marrin pjesë në protesta e organizuara nga opozita (E PLOTË)

Ish-deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar ashpër lidhur me protestën qytetare që u pretendua të mbahej sot kundër rrittjes së çmimit të karburantit,...

‘Rritja e çmimit të karburantit’, Bozdo: PD do e ulë me 300 lekë për litër

Anëtari i kryesisë së PD-së, Enno Bozdo në një dalje për mediat, ka komentuar sot një ndër çështejt më të diskutuara të ditëve të...

Kërcënojnë me armë rojen, maskat grabisin një karburant në Vlorë

Grabitet gjatë natës një karburant në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në qendër të Novoselës. Mësohet se dy persona të armatosur...

Vjedhja e karburantit në Tiranë, arrestohet autori (DETAJE)

Policia e Tiranës arreston një 26 vjeçar, i akuzuar për vjedhjen e një karburanti.   Mësohet se në pranga ka rënë...

Maska grabit karburantin në Vlorë, kërcënon me armë rojen

Një person i armatosur ka grabitur një karburat në Novoselë. Mësohet se ngjarja në orën 05:53 në në autostradën Vlorë-Fier. ...

Lajmet e fundit