Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

karburanti rus

Sugjerimi i Agjencisë Ndërkombëtare të Energjisë: Punoni nga shtëpia dhe ulni shpenzimet për ngrohje, kështu reduktojmë varësinë nga karburanti rus

Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë (IEA) dhe Komisioni i Bashkimit Europian kanë dhënë një sërë këshillash për kursimin e energjisë për qytetarët e BE, në...

Lajmet e fundit