Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

karburantet

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta do të shitet me 219 lekë, gazi i pandryshuar, bie dhe benzina

Një litër naftë nga pasditja e sotme do të shitet me 219 lekë, duke shënuar një ulje prej 4 lekësh. Ndërkohë, benzina do të...

Bordi vendos ÇMIMET e reja të KARBURANTEVE: Jemi në monitorim të vazhdueshëm të bursave

Bordi i Transparencës ka vendosur ditën e sotme çmimet e reja për tregtimin e karburanteve me pakicë dhe shumicë në vendin tonë. Bordi ka vendosur...

Bordi vendos: Ndryshon çmimi i karburanteve, sa do të shiten nga sot nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ka ulur çmimin e naftës me tre lekë duke e zbritur nga 258 lekë/litër në 255 lekë/litër. Sa i përket benzinës, duke...

Çmimet e çmendura të karburantit ndryshojnë zakonet e shoferëve në gjithë botën

Shoferët në gjithë botën po përballen me rritjen e paprecedentë të karburantit. Kudo, vihet re ndryshimi i sjelljes së tyre. Edhe pse qarkullimi vijon,...

Nafta arrin çmim rekord: Nga sot do shitet me 258 lekë/litri, rritet edhe gazi e benzina

Bordi i Karburanteve ka fiksuar sot çmimet e reja për shitjen e karburanteve, në tregun me shumicë dhe atë me pakicë. Nafta do shitet...

RRITET sërish NAFTA dhe BENZINA, Bordi vendos çmimet e reja të karburanteve

Çmimet e naftës dhe benzinës janë rritur sërish gjatë ditës së sotme, me 10 lekë për litër, duke reflektuar shtrenjtimin e karburanteve në tregjet...

Karburantet i binden Bordit, çmimet e naftës dhe benzinës shënojnë 217 lekë/L

Këshilli i Ministrave ka miratuar sot aktin normativ për ngritjen e Bordit Kombëtar për çmimin e karburanteve, shkruan newsbomb.al. Mbledhja e parë e këtij...

Ngritja e bordit për naftën, Rama: Çmimet në filtër, asnjë abuzim në kurriz të qytetarëve

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes e ka filluar me një reagim për çmimin e karburanteve. Përmes një postimi në “Facebook”, Rama kujton se sot do...

“Problemi janë 55% taksa”, Bumçi për çmimin e naftës: Qeveria merr 180 milionë euro në vit vetëm nga taksa e qarkullimit

Problemi nuk është spekulimi me çmimin e naftës nga privati, sipas Aldo Bumçit, çmimi i lartë i naftës në vendin tonë është për shkak...

FOTOLAJM/ Nis ulja e çmimit të karburantit, nafta bie me 30 lekë për litër

Karburantet në Shqipëri kanë nisur të ulin çmimet, pas rënies që çmimi për fuçi pësoi në bursat ndërkombëtare. Newsbomb.al raportoi dje për rënien e...

Lajmet e fundit