Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

TAG

karburantet

Gjiganti i naftës “Shell” raporton fitimet më të mëdha në 115 vite

Gjigandi i naftës dhe gazit Shell ka raportuar fitime vjetore rekord pasi çmimet e energjisë u rritën vitin e kaluar për shkak të pushtimit...

Stabilizimi i çmimeve në bursë, ministrja Ibrahimaj: Bordi i naftës do të pezullohet, tregu mbikqyret nga shteti

Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj është shprehur këtë të enjte se Bordi i Karburanteve i ngritur gati një vit më parë, kur nisi lufta...

A do shkrihet Bordi i naftës? Balluku i kalon përgjegjësinë Ibrahimajt: Vendimi i takon Ministrisë së Financave

Ministrja Belinda Balluku është shprehur këtë të hënë se qeveria po shikon mundësinë që Bordi i Transparencës të shkrihet, duke qenë se ka një...

ULET NAFTA / Bordi vendos çmimet e reja të tregtimit të karburanteve me pakicë e shumicë

Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja të tregtimit të karburanteve nga dita e sotme, duke ulur çmimin e naftës në 199 lekë...

Ndryshon çmimi i karburanteve, ja me sa do tregtohet nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ka vendosur sot çmimet e reja të tregtimit me pakicë dhe shumicë të naftës, benzinës dhe gazit. Sipas çmimeve të reja, një...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të karburanteve, ulet çmimi i naftës

Bordi i Transparencës ka vendosur sot çmimet e reja të karburanteve me shumicë dhe pakicë. Kështu, nafta me pakicë nuk do të shitet më shumë...

Kosova vendos çmimet e reja të karburanteve, nafta jo më shumë se 1.73 euro për litër

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë në Kosovë ka vendosur sot çmimet e reja të karburanteve, që do të jenë në fuqi për dy...

Bordi vendos çmimet e reja për karburantet: Nafta ulet me 6 lekë, benzina bie në 198 lekë, gazi nuk ndryshon

Nafta do të shitet gjatë lekë më pak nga pasditja e sotme, duke u shitur me 223 lekë/litri. Bordi ka vendosur çmimet e reja...

Bordi vendos ÇMIMET e reja: Nafta do të shitet me 219 lekë, gazi i pandryshuar, bie dhe benzina

Një litër naftë nga pasditja e sotme do të shitet me 219 lekë, duke shënuar një ulje prej 4 lekësh. Ndërkohë, benzina do të...

Bordi vendos ÇMIMET e reja të KARBURANTEVE: Jemi në monitorim të vazhdueshëm të bursave

Bordi i Transparencës ka vendosur ditën e sotme çmimet e reja për tregtimin e karburanteve me pakicë dhe shumicë në vendin tonë. Bordi ka vendosur...

Lajmet e fundit