Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022

TAG

karburant

I vodhi karburant pronarit grek, e pëson keq 31-vjeçari shqiptar

Një 31 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke, pasi u kap duke vjedhur 240 litra karburantit, në vendin e punës. Mediet greke raportojnë se...

Efektet e rritjes së çmimit, 32-vjeçari në Durrës mbush makinën me karburant dhe largohet pa paguar

Duket se rritja e çmimeve të karburanteve ka bërë që një 32-vjeçar të mbush makinën me karburant dhe të ikë pa paguar. Bëhet me dije...

Rritja rekord e karburanteve, reagon Dashnor Sula: Marrëzi! Duhet të ngrihemi në protestë

Deputeti i PD, Dashnor Sula ka reaguar pasi Bordi i Karburanteve ka rritur sërish çmimet, teksa çmimi i naftës ka shkuar në 258 lekë/litri. Me...

Shpërthim i fuqishëm në Shkozet, pranë një karburanti

Një shpërthim i fuqishëm raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Shkozet të Durrësit. Burimet bëjnë me dije se dy persona kanë...

Policia kap në Kapshticë autobuzin e mbushur me karburant dhe vaj kontrabandë, arrestohen 3 persona, mes tyre edhe doganieri

Policia ka arrestuar 3 persona në Kapshticë, të cilët tentuan të fusin kontrabandë në Shqipëri një sasi të konsiderueshme karburanti, vaj mjetesh dhe vaj...

Çmimet e larta ushtrojnë presion mbi konsumin e karburantit, importet ulen me 16% në mars, rriten për 3 mujorin

Çmimet e larta të karburanteve po ushtrojnë presion tek konsumi, ndonëse të dhënat historike tregojnë se shitja me pakicë e gazoilëve në vendin tonë...

Denoncimi me VIDEO: Drejtori i zjarrfikësve vjedh karburantin nga mjeti i shpëtimit

Kitmir Todaj, ish-drejtues mjeti në Stacionin Zjarrfikës Kukës, pretendon se e kanë pushuar padrejtësisht nga puna. Ai tregoi se për arsye familjare, në muajin...

Kartela fiktive për të marrë karburant dhe lejimi i sendeve të paligjshme në qeli, detaje të reja nga arrestimi i drejtorit të Burgut të...

Me urdhër të Prokurorisë së Rrethit Gjyqësorë në Shkodër, mbrëmë është arrestuar  drejtori i komanduar në Burgun Reç-Shkodër, Ervis Zika. Detaje të reja janë zbardhur...

Rritje e çmimeve të ushqimeve, karburantit dhe energjisë elektrike, paralajmërohet protestë masive për 1 Majin

Një protestë masive është paralajmëruar më 1 majin, për rritjen e çmimeve të ushqimeve, karburantit dhe energjisë elektrike. Protesta është thirrur nga “Organizata politike”, ndërsa...

Hekurudha ndërpret punën: Nuk kemi karburant!

Shërbimi Hekurudhor ka njoftuar ndërprerjen e shërbimit, për shkak të mungesës së karburantit. Referuar njoftimit zyrtar bëhet me dije se puna është ndalur që...

Lajmet e fundit