Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

karburant pa leje

IKMT shemb karburantin pa leje “GEGA OIL” dhe e gjobit me miliona lekë, u ndërtua shumë pranë rrugës

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka shembur ditën e sotme një karburant të ndërtuar pa leje në aksin Fier-Lushnje. Karburanti që mban logon e...

INUV nuk prish dot karburantin pa leje, s’ka mjetet e duhura

Fiks Fare denoncoi rastin e një pike karburanti, të ndërtuar pa leje, i cili prej 7 vjetësh punon në të zezë në afërsi të...

Lajmet e fundit