Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karbon

Inxhinierët thonë se kanë arritur të krijojnë karburant nga ajri dhe drita e diellit

Një grup shkencëtarësh dhe inxhinierësh thonë se kanë arritur të realizojnë një sistem të ri që bën të mundur krijimin e karburantit nga ajri...

Lajmet e fundit