Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

karantinohet

Covid-i prek qendrën e personave me aftësi ndryshe në Vlorë, karantinohen 8 persona mes të cilëve 3 fëmijë

Covid-19 'futet' edhe në qendrën e Zhvillimit të personave me aftësi të kufizuara në Vlorë.   Burime konfirmojnë se 5 punonjës dhe...

Lajmet e fundit