Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

karantinimi i eemigranteve

Avokati i Popullit kërkon anulimin e urdhrit të Komitetit, e mbështet dhe Meta: Të mos karantinohen ata që vijnë për zgjedhje!

Presidenti Ilir Meta reagon pas një deklarate të Avokatit të Popullit, që kërkon që të anulohet vendimi i Komitetit të Ekspertëve dhe Ministrisë së...

Lajmet e fundit