Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

karantinim

Ndryshojnë rregullat, Komiteti Teknik i Ekspertëve tregon se sa ditë do të IZOLOHEN të prekurit me Covid-19

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka ndryshuar disa rregulla sa i përket kufizimeve të Covid-19. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ministrja e Shëndetësisë...

7 milionë lekë gjobë për 3 qytetarë që erdhën nga shtete të tjera dhe nuk u karantinuan, ndëshkime edhe për 5 administratorë lokalesh, arrestohet...

Janë gjobitur me 7 milionë lekë të vjetra 3 qytetarë shqiptarë që erdhën nga jashtë vendit dhe nuk u gjetën në banesën e tyre....

Mesazhi i vëllezërve korçarë të sapokthyer nga SHBA: Erdhëm të karantinohemi me familjet, ja cfarë na bëri përshtypje gjatë udhëtimit

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi, këngëtarë të mirënjohur të serenatave dhe muzikës së lehtë, kanë vendosur që të kthehen nga SHBA në Shqipëri për...

Lajmet e fundit