Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

karantina

Tritan Shehu sfidon Ministren e Shëndetësisë: Në Shqipëri s’ka asnjë karantinë, e them me siguri

Tritan Shehu ka sfiduar live në emisionin Opinion Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, duke I thënë se s’ka asnjë karantinë në Shqipëri, dhe këtë...

Jo vetëm njerëzit, Kina fut në karantinë edhe kartmonedhat, zbulohet arsyeja

Për të kufizuar përhapjen e koronavirusit, Kina do të dezinfektojë kartëmonedhat brenda 14 ditësh. Lajmi u njoftua nga zv/guvernatori i bankës...

Lajmet e fundit