Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022

TAG

karaibe

Uragani Irma shkatërron Karaibet, shënohen 7 të vdekur

Uragani Irma ka shkaktuar dëme të mëdha në Karaibe, duke i shndërruar ishujt në rrënoja dhe duke lënë së paku shtatë njerëz të vdekur....

Uragani Irma zbarkon në Karaibe, fshin çdo gjë që i del përpara (Video)

Ishujt karaibe janë duke u përballur me një nga katastrofat natyrore më të mëdha gjatë dekadave të fundit, teksa erërat e uraganit Irma arrijnë...

Video e turistit që shmang aeroplanin po çmend internetin

Një video që tregon momentin kur një turist shmang një aeroplan të vogël po bën xhirron e internetit. Ngjarja ka...

Lajmet e fundit