Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

karaburuni

Pas Karaburunit, flakët “pushtojnë” Radhimën, rrezikohen banesat dhe bizneset e zonës (FOTO)

Një tjetër vatër zjarri është krijuar ditën e sotme në zonën e Radhimës në Vlorë. Flakët po rrezikojnë banesat dhe bizneset aty pranë. Në vendngjarje...

Karaburuni dhe Kanina “nën pushtetin” e flakëve, digjet një sipërfaqe e madhe me bimësi (VIDEO)

Karaburuni dhe Kanina janë përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme. Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe të konsiderueshme me bimësi dhe shkurre. Forcat zjarrfikëse kanë...

Lajmet e fundit